O Karuzeli

Zosia i Ania, założycielki „Karuzeli” poznały się ponad 20 lat temu będąc kilkuletnimi dziewczynkami. Zaprzyjaźniły się jako nastolatki.

 

W listopadzie 2009 roku zaczęłyśmy wprowadzać w życie nasze marzenie o stworzeniu wyjątkowego miejsca dla dzieci. Zależało nam, aby wieloletnie doświadczenia wspólnej pracy pedagogicznej w różnych organizacjach móc przenieść na grunt własnej placówki, gdzie bez przeszkód mogłybyśmy realizować pasję, powołanie i nasze pomysły.

 

Tak powstała Karuzela, gdzie gości dziecięcy śmiech i poczucie bezpieczeństwa!

 

Projekt Edukacyjno - Artystyczny „Karuzela” działa na terenie Warszawy i okolic. Oprócz prowadzenia Żłobka, robimy wiele innych rzeczy, stąd rozbudowana nazwa naszej firmy.

Żłobek społeczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom rodziców Karuzela od września 2013 roku poszerzyła profil o ŻŁOBEK SPOŁECZNY - miejsce, w którym rodzice dzięki własnej pracy i zaangażowaniu mają olbrzymi wpływ na jakość funkcjonowania i znaczne obniżenie ceny. Proponujemy opiekę o wysokim standardzie, warunki nie do spełnienia w żłobkach państwowych, przy niewiele wyższej cenie.

 

Poza miejscami o charakterze społecznym w Karuzeli dysponujemy również miejscami pełnopłatnymi.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Zofią Fedczyszyn (512 526 737).

Dlaczego my?

 

Naszym celem jest prowadzenie placówki dla dzieci rodziców wymagających i odpowiedzialnych. Kładziemy nacisk przede wszystkim na dobro dziecka:

 

Biznes społecznie odpowiedzialny

W myśl zasady, że „mały też może wiele” staramy się pomóc innym: